simple membership - en to et translation catalogue (282 entries)

en: You are not logged in.
et: Sa ei ole sisseloginud.

en: Simple Membership Protection options
et: Simple Membership Protection valikud

en: Do you want to protect this content?
et: Kas tahad seda sisu kaitsta?

en: Select the membership level that can access this content:
et: Vali kasutajate tase, kes saavad sellele sisule ligi:

en: Members
et: Kasutajad

en: Membership Levels
et: Kasutajate tasemed

en: Settings
et: Seaded

en: Payments
et: Maksed

en: Add-ons
et: Lisandid

en: You need to login to view this content.
et: Selle lehekülje sisu nägemiseks pead olema sisseloginud.<br />

en: Your account has expired. Please renew your account to gain access to this content.
et: Sinu konto on aegunud. Palun uuenda oma kontot, et saada ligi sellele sisule.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
et: See sisu on nähtav ainult kasutajatele, kes on varasemalt liitunud

en: This content is not permitted for your membership level.
et: See sisu ei ole kättesaadav sinu kasutaja tasemele.

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
et:  Ülejäänud sisu ei ole kättesaadav sinu kasutaja tasemele.

en: You need to login to view the rest of the content.
et: Pead olema sisse loginud, et näha järgnevat sisu.

en: Member record added successfully.
et: Kasutaja kanne lisati edukalt.

en: Please correct the following:
et: Palun korrigeeri järgnevat:

en: Your current password
et: Sinu kehtiv parool

en: Invalid Email Address
et: Vigane e-posti aadress

en: Aready taken
et: Juba võetud

en: Name contains invalid character
et: Nimi sisaldab lubamatut tähemärki

en: Available
et: Saadaval

en: User Not Found.
et: Kasutajat ei leitud.

en: Password Empty or Invalid.
et: Parool on täitmata või vigane.

en: Account is inactive.
et: Konto ei ole aktiivne.

en: Account is pending.
et: Konto on kinnituse ootel.

en: Account has expired.
et: Konto on aegunud.

en: You are logged in as:
et: Oled sisseloginud, kui:

en: Logged Out Successfully.
et: Edukalt välja logitud.

en: Session Expired.
et: Sessioon aegus.

en: Invalid Username
et: Vigane kasutajanimi

en: Please login again.
et: Palun logi uuesti sisse.

en: Membership Level
et: Kasutaja tase

en: Name
et: Nimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Count
et: Hulk

en: Category protection updated!
et: Kategooria kaitse uuendatud!

en: Wordpress account exists with given username. But given email doesn't match.
et: Sellise kasutajanimega konto on Wordpressis olemas. Aga sisestatud e-posti aadress ei kattu.

en: Wordpress account exists with given email. But given username doesn't match.
et: Sellise e-posti aadressiga konto on Wordpressis olemas. Aga sisestatud kasutajanimi ei kattu.

en: Username is required
et: Kasutajanimi on nõutav

en: Username contains invalid character
et: Kasutajanimi sisaldab lubamatuid tähemärke

en: Username already exists.
et: Kasutajanimi on juba kasutusel.

en: Password is required
et: Parool on nõutav

en: Password mismatch
et: Paroolid ei kattu

en: Email is required
et: E-posti aadress on nõutav

en: Email is invalid
et: E-posti aadress on vigane

en: Email is already used.
et: E-posti aadress on juba kasutusel.

en: Member since field is invalid
et: Kasutaja liikmelisuse algus on vigane

en: Access starts field is invalid
et: Kasutusõiguse algus on vigane

en: Gender field is invalid
et: Soo väli on vigane

en: Account state field is invalid
et: Konto staatuse väli on vigane

en: Invalid membership level
et: Vigane kasutaja tase

en: Security check: captcha validation failed.
et: Turvakontroll: captcha valideerimine ebaõnnestus.

en: Registration Successful.
et: registreerimine õnnestus.

en: Please
et: Palun

en: Login
et: Logi sisse

en: Please correct the following
et: Palun korrigeeri järgnevat

en: Membership Level Couldn't be found.
et: Kasutaja taset ei leitud.

en: Profile updated successfully.
et: Profiil uuendati edukalt.

en: Profile updated successfully. You will need to re-login since you changed your password.
et: Profiil uuendati edukalt. Sa pead uuesti sisselogima, sest sa muutsid oma parooli.

en: Email address not valid.
et: E-posti aadress ei ole korrektne.

en: No user found with that email address.
et: Sellise e-posti aadressiga kasutajat ei leitud.

en: Email Address:
et: E-posti aadress:

en: New password has been sent to your email address.
et: Uus parool saadeti sinu e-posti aadressile.

en: Sorry, Nonce verification failed.
et: Vabandust, kontrollimine ebaõnnestus.

en: Sorry, Password didn't match.
et: Vabandust, paroolid ei kattu.

en: Date format is not valid.
et: Kuupäeva formaat ei ole sobiv.

en: Access duration must be > 0.
et: Ligipäsu kestus peab olema > 0.

en: User is not logged in.
et: Kasutaja ei ole sisseloginud.

en: Member
et: Kasutaja

en: Username
et: Kasutajanimi

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perenimi

en: Email
et: E-post

en: Access Starts
et: Ligipääs algab

en: Account State
et: Konto staatus

en: Delete
et: Kustuta

en: Set Status to Active
et: Määra staatus - Active

en: Set Status to Inactive
et: Määra staatus - Inactive

en: Set Status to Pending
et: Määra staatus - Pending

en: Set Status to Expired
et: Määra staatus - Expired

en: No Member found.
et: Kasutajat ei leitud.

en: Membership Level Creation Successful.
et: Kasutaja taseme loomine õnnestus.

en: Updated Successfully.
et: Edukalt uuendatud.

en: Role
et: Roll

en: Access Valid For/Until
et: Ligipääs on kehtiv alates/kuni

en: Registration
et: Registreeru

en: Member Login
et: Kasutaja sisselogimine

en: Profile
et: Profiil

en: Password Reset
et: Parooli tühistamine

en: General Settings
et: Peamised seaded

en: Payment Settings
et: Maksete seaded

en: Email Settings
et: E-posti seaded

en: Tools
et: Tööriistad

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Addons Settings
et: Lisandite seaded

en: Plugin Documentation
et: Plugina dokumentatsioon

en: Enable Free Membership
et: Luba vaba kasutamist

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
et: Luba/keela registreerimine vaba kasutamise tasemele. Kui lubad seda valikut veendu, et määrad vaba kasutamise kasutaja taseme ID allolevas lahtris.

en: Free Membership Level ID
et: Vaba kasutamise taseme ID

en: Assign free membership level ID
et: Määra vaba kasutamise taseme ID

en: Enable More Tag Protection
et: Luba “Veel” sildi kaitse

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
et: Lubab või keelab “Veel” sildi kaitse postitustes ja lehtedel. Kõik pärast “Veel” silti on kaitstud. Kõik, mis on enne “Veel” silti, on sissejuhatatus.

en: Hide Adminbar
et: Peida admin tööriistariba

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this box if you want to hide that admin toolbar in the fronend of your site.
et: Wordpress kuvab veebilehel admin tööriistariba sisseloginud kasutajatele. Märgista see kastike, kui soovid selle riba peita veebilehe avalikus pooles.

en: Default Account Status
et: Vaikimisi konto staatus

en: Select the default account status for newly registered users. If you want to manually approve the members then you can set the status to "Pending".
et: Vali vaikimisi konto staatus uutele registreerujatele. Kui soovid manuaalselt kinnitada uute kasutajate registreerumisi, siis võid märkida staatuseks “Pending”.

en: Allow Account Deletion
et: Luba konto kustutamist

en: Allow users to delete their accounts.
et: Luba kasutajatel kustutada oma kontot.

en: Auto Delete Pending Account
et: Automaatne ootel konto kustutamine

en: Select how long you want to keep "pending" account.
et: Vali, kui kaua soovid hoida “Pending” kontot.

en: Pages Settings
et: Lehtede seaded

en: Login Page URL
et: Sisselogimise lehe URL

en: Registration Page URL
et: Registreerimise lehe URL

en: Join Us Page URL
et: Liitumise lehe URL

en: Edit Profile Page URL
et: Profiili muutmise lehe URL

en: Password Reset Page URL
et: Parooli vahetamise lehe URL

en: Test & Debug Settings
et: Testimise ja silumise seaded

en: Check this option to enable debug logging.
et: Märgi see valik, et lubada silumise logimine.

en: Enable Sandbox Testing
et: Luba liivakasti testimine

en: Enable this option if you want to do sandbox payment testing.
et: Luba see valik, kui soovid teostada liivakasti maksete testimist.

en: Settings updated!
et: Seaded uuendatud!

en: Email Misc. Settings
et: Mitmesugused e-kirja seaded

en: From Email Address
et: Saatja e-posti aadress

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
et: E-posti seaded (ajendamaks registreerumist lõpule viima)

en: Email Subject
et: E-kirja teemarida

en: Email Body
et: E-kirja sisu

en: Email Settings (Registration Complete)
et: E-kirja seaded (registreerumine läbitud)

en: Send Notification to Admin
et: Saada teavitus adminile

en: Enable this option if you want the admin to receive a notification when a member registers.
et: Määra see valik, kui soovid, et admin saaks teavituse, kui kasutaja registreerus.

en: Admin Email Address
et: Admini e-posti aadress

en: Enter the email address where you want the admin notification email to be sent to.
et: Sisesta e-posti aadress, kuhu sa tahad, et admin e-kirja teavitus saadetaks.

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
et: Saada e-kiri kasutajale, kui see lisati admin poolelt

en: Email Settings (Password Reset)
et: E-kirja seaded (parooli lähtestamine)

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
et: E-kirja seaded (konto uuendamise teavitus)

en: Enable Expired Account Login
et: Luba aegunud konto ligipääsu

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
et: Kui see on lubatud, siis aegunud kontoga kasutajad saavad süsteemi sisselogida, aga ei näe kaitstud sisu. See võimaldab neil lihtsalt uuendada oma kontot, tehes selle eest uue makse.

en: Not a Member?
et: Ei ole kasutaja?

en: Join Us
et: Täida liitumisavaldus

en: Expired
et: Aegunud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Delete Account
et: Kustuta konto

en: Payment Button ID
et: Makse nupu ID

en: Payment Button Title
et: Makse nupu nimetus

en: Membership Level ID
et: Kasutaja taseme ID

en: Button Shortcode
et: Nupu lühikood

en: The selected entry was deleted!
et: Valitud kirje kustutatud!

en: View Profile
et: Vaata profiili

en: Row ID
et: Rea ID

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Member Profile
et: Kasutaja profiil

en: Date
et: Kuupäev

en: Transaction ID
et: Tehingu ID

en: Amount
et: Kogus

en: List View
et: Nimekirja vaade

en: Excerpt View
et: Katkend vaade

en: No items found.
et: Üksusi ei leitud.

en: Select bulk action
et: Vali masstegevus

en: Bulk Actions
et: Masstegevused

en: Apply
et: Kinnita

en: Filter by date
et: Filtreeri kuupäeva järgi

en: All dates
et: Kõik kuupäevad

en: %s pending
et: %s ootel

en: Select Page
et: Vali leht

en: Select All
et: Vali kõik

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
et: Sinu kasutaja profiili uuendatakse kajastades makset.

en: Your profile username:
et: Sinu profiili kasutajanimi:

en: Click on the following link to complete the registration.
et: Kliki alloleval viitel, et viia registreerimine lõpule.

en: Click here to complete your paid registration
et: Kliki siia, et viia lõpule oma makstud registreerimine

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
et: Kui sa oled äsja teinud kasutajaks saamise makse, siis sinu makse on veel töötluses. Palun vaata uuesti mõne minuti pärast. Sulle saabub peagi e-kiri, koos edasiste juhistega.

en: Expiry:
et: Kehtivus:

en: You are not logged-in as a member
et: Sa ei ole sisseloginud, kui kasutaja

en: Password
et: Parool

en: Repeat Password
et: Korda parooli

en: Register
et: Registreerumine

en: Add Member
et: Lisa kasutaja

en: Create a brand new user and add it to this site.
et: Loo täiesti uus kasutaja ja lisa ta sellele veebilehele.

en: (required)
et: (nõutav)

en: E-mail
et: E-post

en: (twice, required)
et: (uuesti, nõutav)

en: Strength indicator
et: Tugevuse indikaator

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
et: Vihje: Parool peab olema vähemalt 7 tähemärki pikk. Et muuta seda veelgi tugevamaks, kasuta suur- ja väiketähti, numbreid ja sümboleid, nagu ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Account Status
et: Konto staatus

en: Add New Member
et: Lisa uus kasutaja

en: Simple WP Membership::Settings
et: Simple WP Membership::Seaded

en: Some of the simple membership plugin's addon settings and options will be displayed here (if you have them)
et: Mõned Simple Membership plugina seaded ja valikud on kuvatud siin (kui sul on neid)

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Create new membership level.
et: Loo uus kasutaja tase.

en: Membership Level Name
et: Kasutajate taseme nimetus

en: Default WordPress Role
et: Vaikimisi Wordpressi roll

en: Access Duration
et: Ligipääsu kestus

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
et: Ei aegu (selle taseme ligipääs ei aegu, kuniks see katkestatakse

en: Expire After
et: Lõpeta

en: Days (Access expires after given number of days)
et: päeva pärast (ligipääs katkeb märgitud päevade pärast)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
et: nädala pärast (ligipääs katkeb märgitud nädalate pärast)

en: Months (Access expires after given number of months)
et: kuu pärast (ligipääs katkeb märgitud kuude pärast)

en: Years (Access expires after given number of years)
et: aasta pärast (ligipääs katkeb märgitud aastate pärast)

en: Fixed Date Expiry
et: Konkreetse kuupäevani

en: (Access expires on a fixed date)
et: (ligipääs katkeb märgitud kuupäeval)

en: Add New Membership Level
et: Lisa uus kasutaja tase

en: Simple WP Membership::Add-ons
et: Simple WP Membership::Lisandid

en: Simple WP Membership::Categories
et: Simple WP Membership::Kategooriad

en: First of all, globally protect the category on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select the categories that should be protected from non-logged in users.
et: Esiteks kaitse globaalselt oma veebilehe kategooriat, valides allolevast rippmenüüst “Peamine kaitse” ja siis vali kategooriad, mis peaksid olema kaitstud mitte sisseloginud kasutajate jaoks.

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select the categories you want to grant access to (for that particular membership level).
et: Järgmiseks vali olemasolev kasutaja tase allolevast rippmenüüst ja siis vali kategooriad, et võimaldada neile ligipääsu (sellele konkreetsele kasutajate tasemele).

en: Edit Member
et: Muuda kasutajat

en: Edit existing member details.
et: Muuda olemasoleva kasutaja andmeid.

en: (twice, leave empty to retain old password)
et: (veelkord - jäta tühjaks, et säilitada senine parool)

en: Notify User
et: Teavita kasutajat

en: Subscriber ID/Reference
et: Tellija ID/viide

en: Last Accessed From IP
et: Viimati kasutatud IP-aadressilt

en: Edit User
et: Muuda kasutajat

en: Edit membership level
et: Muuda kasutaja taset

en: Edit membership level.
et: Muuda kasutaja taset.

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
et: Ei aegu (ligipääs sel tasemel ei aegu, kuniks katkestatakse)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
et: nädala pärast (ligipääs aegub pärast sisestatud nädalate möödumist)

en: Edit Membership Level
et: Muuda kasutaja taset

en: Simple WP Membership::Members
et: Simple WP Membership::Kasutajad

en: Add New
et: Lisa uus

en: Simple WP Membership::Membership Levels
et: Simple WP Membership::Kasutajate tasemed

en: search
et: otsi

en: Membership level
et: Kasutaja tase

en: Manage Content Production
et: Halda sisu loomet

en: Category Protection
et: Kategooria kaitse

en: Example Content Protection Settings
et: Näidissisu kaitse seaded

en: Gender
et: Sugu

en: Phone
et: Telefon

en: Street
et: Tänav/talu

en: City
et: Linn/vald

en: State
et: Maakond

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Country
et: Riik

en: Company
et: Ettevõte

en: Member Since
et: Kasutaja alates

en: Generate a Registration Completion link
et: Genereeri registreerimise lõpliku kinnitamise link

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
et: Siit saad manuaalselt genereerida registreerimise lõpliku kinnituse lingi ja anda selle oma kliendile, kui nad on kaotanud neile automaatselt saadetud e-kirja, mis saadeti pärast makset.

en: Generate Registration Completion Link
et: Genereeri registreerimise lõpliku kinnituse link

en: OR
et: VÕI

en: For All Pending Registrations
et: Kõigile ootel registreerumistele

en: Registration Completion Links Will Appear Below:
et: Registreerimise lõpliku kinnituse lingid ilmuvad allpool:

en: Send Registration Reminder Email too
et: Saada registreerimise meeldetuletuse e-kirjad ka

en: Submit
et: Kinnita

en: Update
et: Uuenda

en: Reset Password
et: Lähtesta parool

en: Logged in as
et: Sisseloginud kui

en: Membership
et: Liikmelisus

en: Account Expiry
et: Konto kehtivus

en: Logout
et: Logi välja

en: Remember Me
et: Jäta mind meelde

en: Forgot Password
et: Unustasid parooli

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
et: Kõik sinu kasutajate maksed/tehingus salvestatakse siia.

en: Search for a transaction by using email or name
et: Otsi tehingut kasutades e-posti aadressi või nime

en: Search
et: Otsi

en: You can create new payment button for your memberships using this interface.
et: Saad luua uue maksmise nupu oma liikmelisusele, kasutades seda liidest.

en: Select Payment Button Type
et: Vali maksmise nupu tüüp

en: Next
et: Edasi

en: You can edit a payment button using this interface.
et: Saad muuta makmise nuppu kasutades seda liidest.

en: Simple Membership::Payments
et: Simple Membership::Maksed

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
et: Kõik liikmelisuse nupud, mille oled loonud pluginast, on kuvatud siin.

en: PayPal Integration Settings
et: PayPal integratsiooni seaded

en: Generate the "Advanced Variables" Code for your PayPal button
et: Genereeri "Advanced Variables" kood oma PayPal nupu jaoks

en: Enter the Membership Level ID
et: Sisesta kasutaja taseme ID

en: Generate Code
et: Genereeri kood

en: PayPal Buy Now Button Configuration
et: PayPal Osta KOhe nupu konfigureerimine

en: Button Title
et: Nupu nimetus

en: Payment Amount
et: Makse summa

en: Payment Currency
et: Makse valuuta

en: Return URL
et: Tagasituleku URL

en: PayPal Email
et: PayPal e-posti aadress

en: Button Image URL
et: Nupu pildi URL

en: Save Payment Data
et: Salvesta makse andmed

en: Button ID
et: Nupu ID

en: PayPal Subscription Button Configuration
et: PayPal tellimuse nupu konfiguratsioon

en: Billing Amount Each Cycle
et: Makse summa igakordne tsükkel

en: Billing Cycle
et: Makse tsükkel

en: Billing Cycle Count
et: Makse tsükli arv

en: Re-attempt on Failure
et: Ebaõnnestumisel proovi uuesti

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
et: Katselise perioodi makse andmed (jäta tühjaks, kui sa ei paku katselist perioodi)

en: Trial Billing Amount
et: Katselise makse perioodi summa

en: Trial Billing Period
et: Katselise makse periood

en: Optional Details
et: Valikulised andmed

en: Buy Now
et: Osta nüüd

en: Subscribe Now
et: Liitu nüüd
