Download Monitor - en to nl_NL translation catalogue (336 entries)

en: Is Purchasable
nl_NL: Is Te Koop

en: Price (%s)
nl_NL: Prijs (%s)

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
nl_NL: Versie <span class="version">%s</span> (%s)

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl_NL[0]: %s keer gedownload
nl_NL[1]: %s keer gedownload

en: Version
nl_NL: Versie

en: File URL(s)
nl_NL: Bestand URL(s)

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
nl_NL: Vul 1 bestandspad/URL per lijn in - meerdere bestanden zullen gebruikt worden als mirrors (willekeurig gekozen).

en: Upload file
nl_NL: Upload bestand

en: Choose a file
nl_NL: Kies een bestand

en: Insert file URL
nl_NL: Vul bestand URL in

en: Browse for file
nl_NL: Blader naar bestand

en: Download count
nl_NL: Downloads aantal

en: File Date
nl_NL: Bestandsdatum

en: It looks like you upgraded to the latest version of Download Monitor from a legacy version (3.x)
nl_NL: Het lijkt of je van een oude versie (3.x) van Download Monitor hebt geügrade naar de nieuwste versie

en: Currently your downloads don't work like they should, we need to %s before they'll work again.
nl_NL: Op dit moment werken je download niet zoals het hoort. We moeten %s voordat ze weer werken.

en: upgrade your downloads
nl_NL: Upgrade je downloads

en: We've created an upgrading tool that will do all the work for you. You can read more about this tool on %sour website (click here)%s or start the upgrade now.
nl_NL: We hebben een "upgrade tool" geschreven welke al het werk voor je doet. Je kan meer lezen over deze tool op %s onze website (klik hier) %s. Je kan de upgrade ook nu starten.

en: Take me to the Upgrade Tool
nl_NL: Bren me naar de Upgrade Tool

en: hide notice
nl_NL: Verberg de melding

en: Order Details #%s
nl_NL: Bestelling Details #%s

en: Order Items
nl_NL: Bestelling Items

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Transactions
nl_NL: Transacties

en: Date
nl_NL: Datum

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Processor
nl_NL: Verwerker

en: Processor ID
nl_NL: Verwerker ID

en: No transactions found
nl_NL: Geen transacties gevonden

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Order Details
nl_NL: Bestelling Details

en: Order Status
nl_NL: Bestelling Status

en: Change
nl_NL: Verander

en: Date created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: IP Address
nl_NL: IP Adres

en: Payment Method
nl_NL: Betaal Methode

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: PHP Version too low!
nl_NL: PHP Versie te laag!

en: Download Monitor can't be loaded because it needs at least %s but the server that is hosting your WordPress website is running %s
nl_NL: Download Monitor kan op dit moment niet geladen worden omdat het minstens %s nodig heeft. Jouw server, welke jouwe WordPress website draait, gebruikt op dit moment %s

en: PHP Version %s
nl_NL: PHP Versie %s

en: You can learn more about why it's important that you update and get tips on how to update by %s
nl_NL: Meer informatie waarom het belangrijk is om te upgraden en tips hoe je kan upgraden kan je lezen door %s

en: clicking this link
nl_NL: te klikken op deze link

en: After you've upgraded your PHP version, Download Monitor will automatically load and work.
nl_NL: Nadat jouw PHP versie geupgrade is zal Download Monitor automatisch weer laden en functioneren.

en: Download Monitor Extensions
nl_NL: Download Monitor Extensies

en: Extensions
nl_NL: Extensies

en: If you like %sDownload Monitor%s please leave us a %s★★★★★%s rating. A huge thank you from us in advance!
nl_NL: Als u %sDownload Monitor%s met plezier gebruikt, geef ons dan een %s★★★★★%s review! Alvast enorm bedankt van ons!

en: Insert Download
nl_NL: Voeg download in

en: Are you sure you want to delete this file ?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?

en: Browse for a file
nl_NL: Bladeren naar bestand

en: Select a category
nl_NL: Kies een categorie

en: Featured download
nl_NL: Uitgelichte Download

en: Members only
nl_NL: Enkel leden

en: Redirect to file
nl_NL: Redirect naar bestand

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Title
nl_NL: Titel

en: File
nl_NL: Bestand

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Redirect only
nl_NL: Enkel redirect

en: Date posted
nl_NL: Datum geplaatst

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Download title
nl_NL: Download titel

en: Download updated.
nl_NL: Download geüpdatet.

en: Custom field updated.
nl_NL: Custom field geüpdatet.

en: Custom field deleted.
nl_NL: Custom field verwijderd.

en: Download restored to revision from %s
nl_NL: Download hersteld naar revisie van %s

en: Download published.
nl_NL: Download gepubliceerd.

en: Download saved.
nl_NL: Download opgeslagen.

en: Download submitted.
nl_NL: Download verstuurd.

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Download geplandt voor: <strong>%1$s</strong>.

en: M j, Y @ G:i
nl_NL: j M Y @ G:i

en: Download draft updated.
nl_NL: Download concept geüpdatet.

en: Popular Downloads
nl_NL: Populaire downloads

en: There are no stats available yet!
nl_NL: Er zijn nog geen statistieken beschikbaar!

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
nl_NL: Breid Download Monitor uit met haar krachtige gratis en betaalde extensies. %sKlik hier om alle extensies te zien%s.

en: No files found
nl_NL: Geen bestanden gevonden

en: Insert Shortcode
nl_NL: Voeg shortcode in

en: Quick-add download
nl_NL: Voor download snel toe

en: Error: File was not created.
nl_NL: Foutmelding: Bestand is niet aangemaakt

en: Download successfully created.
nl_NL: Download succesvol aangemaakt

en: Error: Download was not created.
nl_NL: Foutmelding: Download is niet aangemaakt

en: Choose a download
nl_NL: Kies een download

en: Template Name
nl_NL: Template Naam

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
nl_NL: Het standaard bestand <code>content-download.php</code> wordt gebruikt als u dit leeg laat. Als u bijvoorbeeld <code>image</code> invult dan wordt <code>content-download-image.php</code> gebruikt.

en: Drop file here
nl_NL: Sleep bestand hier

en: Select File
nl_NL: Selecteer bestand

en: Enter URL manually
nl_NL: Voeg URL handmatig in

en: Required URL
nl_NL: Verplicht URL

en: Download Title
nl_NL: Download Titel

en: Required title
nl_NL: Verplicht titel

en: Optional version number
nl_NL: Optioneel versie nummer

en: Save Download
nl_NL: Bewaar Download

en: Allowed Files
nl_NL: Toegestane Bestanden

en: Please wait...
nl_NL: Even wachten...

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Switch to %s
nl_NL: Switch naar %s

en: Per Day
nl_NL: Per dag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Download Reports
nl_NL: Download rapporten

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Download Monitor Transients successfully cleared!
nl_NL: Download Monitor Transients succesvol verwijderd.

en: Settings successfully saved
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzingen Opslaan

en: Because your server is running on nginx, our .htaccess file can't protect your downloads.
nl_NL: Omdat uw server op nginx draait kan ons .htaccess bestand uw bestanden niet beveiligen.

en: Please add the following rules to your nginx config to disable direct file access: %s
nl_NL: Voeg a.u.b. de volgende regels toe aan uw nginx configuratie om directe toegang tot uw bestanden te voorkomen: %s

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Default Template
nl_NL: Standaad Template

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
nl_NL: Kies welke template standaard gebruikt wordt voor <code>download</code> shortcodes (dit kan overschreven worden door het <code>format</code> argument).

en: Custom Template
nl_NL: Afwijkende template

en: Enable
nl_NL: Aanzetten

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nl_NL: Wanneer ondersteund kan <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> gebruikt worden om downloads te verzenden in plaats van PHP (server vereist <code>mod_xsendfile</code>).

en: Prevent hotlinking
nl_NL: Voorkom hotlinking

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
nl_NL: Wanneer aangezet zal de download handler checken of in PHP de referer gelijk is aan uw website and wanneer dit niet het geval is de gebruiker doorsturen naar uw homepage.

en: Allow Proxy IP Override
nl_NL: Sta Proxy IP overschrijven toe

en: If enabled, Download Monitor will use the X_FORWARDED_FOR HTTP header set by proxies as the IP address. Note that anyone can set this header, making it less secure.
nl_NL: Download Monitor zal de "X_FORWARDED_FOR HTTP header" gebruiken als het IP adres. Let op dat iedereen deze header kan zetten waardoor deze methode minder betrouwbaar is.

en: Include in Search
nl_NL: Meenemen in Zoeken

en: If enabled, downloads will be included in the site's internal search results.
nl_NL: Download tonen in de zoekresultaten van je website.

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
nl_NL: Kies welk endpoint gebruikt moet worden voor download links. Standaar is dit <code>%s</code>.

en: Endpoint Value
nl_NL: Endpoint Waarde

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
nl_NL: Kies welke unieke waarde gebruikt moet worden achter het endpoint of de download te identificeren. ID geeft bijvoorbeeld een link zoals <code>%s</code>

en: Generate MD5 hash for uploaded files
nl_NL: Genereer een MD5 hash voor bestanden

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
nl_NL: Genereer een SHA1 hash voor bestanden

en: Generate SHA256 hash for uploaded files
nl_NL: Genereer SHA256 hashes voor geüploade bestanden

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
nl_NL: Hashes kunnen optioneel getoond worden via shortcodes maar kunnen performance problemen geven bij grote bestanden.

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
nl_NL: Genereer een CRC32B hash voor bestanden

en: Log download attempts, IP addresses and more.
nl_NL: Log download pogingen, IP addressen en meer.

en: IP Address Logging
nl_NL: IP Adres Logging

en: Define if and how you like to store IP addresses of users that download your files in your logs.
nl_NL: Stel in hoe je IP adressen wilt opslaan van gebruikers welke jouw bestanden downloaden.

en: Store full IP address
nl_NL: Sla het volledige IP adres op

en: Store anonymized IP address (remove last 3 digits)
nl_NL: Anonimiseer IP adressen (verwijder de laatste 3 nummers)

en: Store no IP address
nl_NL: Sla geen IP adressen op

en: User Agent Logging
nl_NL: User Agent Loggen

en: If enabled, the user agent (browser) the user uses to download the file will be stored in your logs.
nl_NL: Sla de User Agent (browser) van de gebruiker op (bijv. Chrome).

en: Count unique IPs only
nl_NL: Tel enkel unieke IP adressen

en: Access
nl_NL: Toegang

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
nl_NL: U heeft geen toegang tot deze download. %sGa naar homepage%s

en: No access message
nl_NL: Geen toegang melding

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
nl_NL: De melding die getoond wordt wanneer de bezoeker geen toegang heeft tot een bestand.

en: List IP Addresses to blacklist, 1 per line. Use IP/CIDR netmask format for ranges. IPv4 examples: <code>198.51.100.1</code> or <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 examples: <code>2001:db8::1</code> or <code>2001:db8::/32</code>.
nl_NL: Vul IP adressen in welke u wilt blacklisten, 1 per regel. Gebruik het IP/CIDR network format voor ranges. IPv4 voorbeelden: <code>198.51.100.1</code> or <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 voorbeelden: <code>2001:db8::1</code> or <code>2001:db8::/32</code>.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: No Access Page
nl_NL: Geen Toegang Pagina

en: Choose what page is displayed when the user has no access to a file. Don't forget to add the <code>[dlm_no_access]</code> shortcode to the page.
nl_NL: Kies op welke pagina getoond wordt wanneer een gebruiker geen toegang tot een download heeft. Vergeet niet de <code>[dlm_no_access]</code> shortcode aan deze pagina toe te voegen.

en: Cart page
nl_NL: Winkelwagen pagina

en: Your cart page, make sure it has the <code>[dlm_cart]</code> shortcode.
nl_NL: Jouw winkelwagen pagina, let op dat deze pagina de <code>[dlm_cart]</code> shortcode moet bevatten.

en: Checkout page
nl_NL: Checkout pagina

en: Your checkout page, make sure it has the <code>[dlm_checkout]</code> shortcode.
nl_NL: Jouw checkout pagina, let op dat deze pagina de <code>[dlm_checkout]</code> shortcode moet bevatten.

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Base Country
nl_NL: Basis Land

en: Where is your store located?
nl_NL: Waar is jouw winkel gevestigd?

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: In what currency are you selling?
nl_NL: In welke valuta wil je verkopen?

en: Currency Position
nl_NL: Valuta Positie

en: The position of the currency symbol.
nl_NL: De positie van het valuta symbool.

en: Left (%s)
nl_NL: Links (%s)

en: Right (%s)
nl_NL: Rechts (%s)

en: Left with space (%s)
nl_NL: Links met een spatie (%s)

en: Right with space (%s)
nl_NL: Rechts met een spatie (%s)

en: Decimal Separator
nl_NL: Decimalen scheider

en: The decimal separator of displayed prices.
nl_NL: De decimalen scheider van de getoonde prijzen.

en: Thousand Separator
nl_NL: Duizenden scheider

en: The thousand separator of displayed prices.
nl_NL: De duizenden scheider van de getoonde prijzen.

en: Disable Cart
nl_NL: Winkelwagen uitschakelen

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: If checked, your customers will be send to your checkout page directly.
nl_NL: Jouw klanten zullen direct naar de checkout pagina gestuurd worden.

en: Payment Methods
nl_NL: Betaal Methoden

en: Select Page
nl_NL: Kies Pagina

en: Download Information
nl_NL: Download Informatie

en: Download Options
nl_NL: Download Opties

en: Downloadable Files/Versions
nl_NL: Downloadbare Bestanden/Versies

en: Short Description
nl_NL: Korte Omschrijving

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
nl_NL: Markeer deze download as uitgelicht. Gebruikt door shortcodes en widgets.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
nl_NL: Alleen ingelogde gebruikers hebben toegang tot het bestand wanneer ingeschakeld.

en: Don't force download. If the <code>dlm_uploads</code> folder is protected you may need to move your file.
nl_NL: Het downloaden van bestand niet forceren. Als de <code>dlm_upload</code> map beveiligd kan het zijn dat je het bestand moet verplaatsen.

en: Add file
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Close all
nl_NL: Sluit allen

en: Expand all
nl_NL: Open allen

en: Password Required
nl_NL: Wachtwoord Verplicht

en: Download does not exist.
nl_NL: Download bestaat niet.

en: Go to homepage &rarr;
nl_NL: Ga naar de homepage &rarr;

en: Download Error
nl_NL: Download Fout

en: No file paths defined.
nl_NL: Geen bestandspad gedefinieerd.

en: Redirected to file
nl_NL: Doorgestuurd naar bestand

en: Redirected to remote file.
nl_NL: Doorgestuurd naar extern bestand.

en: File not found.
nl_NL:  Bestand niet gevonden.

en: Version ID
nl_NL: Versie ID

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: User Login
nl_NL: Gebruiker Login

en: User Email
nl_NL: Gebruiker Emai

en: User IP
nl_NL: Gebruiker IP

en: User Agent
nl_NL: Gebruiker Agent

en: Export CSV
nl_NL: Exporteer CSV

en: Are you sure you want to delete ALL log items?
nl_NL: Weet je zeker dat je ALLE log items wilt verwijderen?

en: Delete Logs
nl_NL: Verwijder Logs

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Download Complete
nl_NL: Download Compleet

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en:  (v%s no longer exists)
nl_NL: (v%s bestaat niet meer)

en: Download #%d (no longer exists)
nl_NL: Download #%d (bestaat niet meer)

en: Non-member
nl_NL: Geen lid

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Log entries deleted
nl_NL: Log regels verwijderd

en: Any status
nl_NL: Allen statussen

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Completed
nl_NL: Compleet

en: Show all dates
nl_NL: Toon alle datums

en: Select a User
nl_NL: Kies een gebruiker

en: 25 per page
nl_NL: 25 per pagina

en: 50 per page
nl_NL: 50 per pagina

en: 100 per page
nl_NL: 100 per pagina

en: 200 per page
nl_NL: 200 per pagina

en: Show All
nl_NL: Toon allen

en: All Downloads
nl_NL: Alle Downloads

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add Download
nl_NL: Download toevoegen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Download
nl_NL: Bewerk Download

en: New Download
nl_NL: Nieuwe Download

en: View Download
nl_NL: Bekijk Download

en: Search Downloads
nl_NL: Zoek Downloads

en: No Downloads found
nl_NL: Geen Downloads gevonden

en: No Downloads found in trash
nl_NL: Geen Downloads gevonden in prullenbak

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
nl_NL: Dit is waar u downloads kunt aanmaken en beheren voor uw website.

en: All Download Versions
nl_NL: Alle Download Versies

en: Download Versions
nl_NL: Download Versies

en: Download Version
nl_NL: Download Versie

en: Add Download Version
nl_NL: Voeg Download Versie Toe

en: Edit Download Version
nl_NL: Bewerk Download Versie

en: New Download Version
nl_NL: Nieuwe Download Versie

en: View Download Version
nl_NL: Bekijk Download Versie

en: Search Download Versions
nl_NL: Zoek Download Versies

en: No Download Versions found
nl_NL: Geen Download Versies gevonden

en: No Download Versions found in trash
nl_NL: Geen Download Versies gevonden in de prullenbak

en: Parent Download Version
nl_NL: Parent Download Versie

en: License successfully activated.
nl_NL: Licentie succesvol geactiveerd.

en: Trashed orders have been permanently deleted.
nl_NL: Bestellingen in de prullenbak zijn nu definitief verwijderd.

en: Order
nl_NL: Sorteren

en: Orders deleted
nl_NL: Bestellingen verwijderd

en: All
nl_NL: Allen

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak Legen

en: Order with that ID could not be found
nl_NL: Bestelling met dat ID niet gevonden

en: You are not allowed to do this.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit te doen.

en: Not all required fields are set
nl_NL: Niet alle verplichte velden zijn ingevuld

en: Invalid Payment Gateway
nl_NL: Ongeldige Betaal Methode

en: Payment gateway error: %s
nl_NL: Betaal Methode foutmelding: %s

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Company name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Email address
nl_NL: Email adres

en: Address
nl_NL: Adres

en: Postcode / ZIP
nl_NL: Postcode

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Country
nl_NL: Land

en: Pay with PayPal
nl_NL: Betalen met PayPal

en: Your %s order
nl_NL: Jouw %s bestelling

en: %s: New order
nl_NL: %s: Nieuwe bestelling

en: Download is no longer available
nl_NL: Download is niet meer beschikbaar

en: Download File
nl_NL: Download Bestand

en: Order ID
nl_NL: Bestelling ID

en: Order Date
nl_NL: Bestelling Datum

en: Order Total
nl_NL: Bestelling Totaal

en: Payment Gateway
nl_NL: Betaal Methode

en: Pending Payment
nl_NL: Wachtend op Betaling

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Success
nl_NL: Succes

en: Download not found
nl_NL: Download niet gevonden

en: Your payment failed, please try again.
nl_NL: Je betaling mislukte, probeer het opnieuw.

en: Placing your order
nl_NL: Bestelling aan het plaatsen

en: Please wait while we process your order
nl_NL: We zijn je bestelling aan het plaatsen, een moment geduld

en: Please complete the fields highlighted in red
nl_NL: Vul a.u.b. de rood gemarkeerde velden in

en: no page
nl_NL: geen pagina

en: Download Categories
nl_NL: Download Categorieën

en: Download Category
nl_NL: Download Categorie

en: Search Download Categories
nl_NL: Zoek Download Categoriën

en: All Download Categories
nl_NL: Alle Download Categoriën

en: Parent Download Category
nl_NL: Parent Download Categorie

en: Edit Download Category
nl_NL: Bewerk Download Categorie

en: Update Download Category
nl_NL: Download Categorie Opslaan

en: Add New Download Category
nl_NL: Nieuwe Download Categorie Toevoegen

en: New Download Category Name
nl_NL: Nieuwe Download Categorie Naam

en: Search Download Tags
nl_NL: Zoek Download Tags

en: All Download Tags
nl_NL: Alle Download Tags

en: Edit Download Tag
nl_NL: Bewerk Download Tag

en: Update Download Tag
nl_NL: Download Tag Opslaan

en: Add New Download Tag
nl_NL: Nieuwe Download Tag Toevoegen

en: New Download Tag Name
nl_NL: Nieuwe Download Tag Naam

en: Default - Title and count
nl_NL: Standaard - Titel en aantal

en: Button - CSS styled button showing title and count
nl_NL: Knop - CSS opgemaakte knop welke titel en aantal toont.

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
nl_NL: Box - Box welke de afbeelding, titel, aantal, bestandsnaam en bestandsgrootte toont.

en: Filename - Filename and download count
nl_NL: Bestandsnaam - Bestandsnaam en download aantal

en: Title - Shows download title only
nl_NL: Titel - Toont enkel download titel

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
nl_NL: Versie lijst - Lijst met alle download versies

en: Custom template
nl_NL: Afwijkende template

en: Creating
nl_NL: Aanmaken

en: Page Created
nl_NL: Pagina Aangemaakt

en: Create Page
nl_NL: Maak Pagina

en: No Access
nl_NL: Geen Toegang

en: Display a list of your downloads.
nl_NL: Toon een lijst met uw downloads.

en: Downloads List
nl_NL: Download Lijst

en: Featured Downloads
nl_NL: Uitgelichte Downloads

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Default template
nl_NL: Standaard template

en: Order by
nl_NL: Sorteren o

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Date added
nl_NL: Datum toegevoegd

en: Date modified
nl_NL: Datum aangepast

en: ASC
nl_NL: Oplopend

en: DESC
nl_NL: Aflopend

en: Show only featured downloads
nl_NL: Toon enkel uitgelichte downloads

en: Show only members only downloads
nl_NL: Toon enkel 'Enkel leden' downloads

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
nl_NL[0]: % keer gedownload
nl_NL[1]: %d keer gedownload

en: Purchase Now
nl_NL: Koop Nu

en: Purchase &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Koop &ldquo;%s&rdquo;

en: Instant Access!
nl_NL: Directe Toegang!

en: Your cart is empty.
nl_NL: Je winkelwagen is leeg.

en: Remove this item from your cart
nl_NL: Verwijder dit van je winkelwagen

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Name
nl_NL: Naam

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Cart Totals
nl_NL: Winkelwagen Totaal

en: Proceed to checkout
nl_NL: Ga door naar de checkout

en: Checkout error
nl_NL: Checkout foutmeldingen

en: You have no access to this order.
nl_NL: Je hebt geen toegang tot deze bestelling

en: Thank you for your order. Please find your order details below.
nl_NL: Bedankt voor je bestelling. Hieronder staan de details van je bestelling.

en: Download name
nl_NL: Download naam

en: Download version
nl_NL: Download versie

en: Complete order
nl_NL: Plaats bestelling

en: Billing details
nl_NL: Factuur gegevens

en: Your order
nl_NL: Jouw bestelling

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
nl_NL: of
